محل تبلیغات شما

استاد    جلسه:   مسافر علی
نگهبان جلسه :   مسافر رامین
دبیر جلسه     :   مسافر همایون
خلاصه سخنان استاد.
خدا را شاکرم که در جایگاه استادی قرار گرفتم .
یک دستور جلسه جدید با موضوع وم ایجاد دانشگاه کنگره 60 به دستور جلسات اضافه شد برای اینکه ما باید در یک محیط آکادمیک و معتبر درباره درمان قطعی اعتیاد صحبت کنیم که از نظر جامعه پزشکی پذیرفته شود و به تمام جهان صادر شود.
کنگره 60 در ابتدا از تریاک دودی و خوراکی به عنوان دارو استفاده می کرد که روش خوراکی بهتر جواب داد و در ادامه با زحمات و پیگیری های جناب مهندس دژاکام  داروی شفابخش OT به کنگره راه پیدا کرد. پیشرفت اصلی کنگره 60 پذیرفته شدن در جامعه علمی و پزشکی است که از طریق دانشگاه باید انجام شود.
برای جهانی کردن این روش زحمات بسیاری کشیده شده که در ابتدا یک موسسه و به مرور زمان با پیشرفت های علمی به دانشگاه تبدیل شود و من موظفم که برای پیشبرد اهداف کنگره 60 در حد توانم کمک کنم.
و در ادامه شاهد اولین سال رهایی مسافر وحید رهجوی کمک راهنمای محترم آقا علی ، از لژیون سوم بودیم. 
وحید سفر خوبی داشت و بعد از سفر اول در کنگره خدمتگزار شد و در جلسات و لژیون حضور داشت. در طول سفر همسفرش بسیار کمک حالش بود و یک انگیزه برایش بود. خوشحالم که به خاطر وحید در این جایگاه قرار دارم و به خودش و همسفر محترمش تبریک عرض می نمایم.
در پایان از آقا مهرداد عزیز تشکر می‌کنم و هرگز فراموش نمی‌کنم که اگر من اکنون در این جایگاه هستم و تولد وحید را جشن می‌گیریم به خاطر زحمات ایشان در بنای کنگره در کرمانشاه است.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,  ,یک ,وحید ,دانشگاه ,زحمات ,کنگره 60 ,و به ,و در ,شود و ,که از ,ایجاد دانشگاه کنگره ,وم ایجاد دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beocenipo digital پایگاه بهائی شناسی سها دل ایران باستان liedenetback تورک ال مدیریت بدن امپراطوری قلب ها ثبت شرکت مسئولیت محدود-ثبت برند لاتین