محل تبلیغات شما
استاد    جلسه:مسافر افشین 
نگهبان جلسه :مسافرفرشید 
دبیر موقت  جلسه :مسافر شعیب
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا فرمود:خداوند را بابت نشستن در این جایگاه شاکر و سپاسگزارم و از ایجنت محترم شعبه و گروه مرزبانی و لژیون خدمتگزار تشکر میکنم که به من اجازه حضور در این جایگاه را دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم.
شاید برای برخی ازشما عزیزان این سوال پیش بیاید دانشگاه چرا؟
همین سوال در سالیان گذشته از جناب مهندس زیاد پرسیده شده بود و خیلی از عزیزان در کنگره برایشان جای تعجب بود .اما جناب مهندس دژاکام فرمودند که دانشگاه کنگره 60 برای ده تا پنجاه سال آینده است و در زمان آینده  اهمیت و مهم بودن آن  مشخص میشود . مطلبی که بسیار مهم است این است که جناب مهندس  از بیست سال پیش به فکر پایه گذاری و احداث دانشگاه بوده اند. 
به گفته جناب مهندس حرف ما زمانی خریدار دارد که علمی و دانشگاهی باشد،برای مثال در جامعه امروز ما اگر در جمعی یک دکتر و یک راهنما باشند و در مورد اعتیاد صحبت کنند همه حرف دکتر را قبول می کنند و این در حالی است که همه ما خوب می دانیم راهنما شخصی است که با گوشت و پوست  استخوانش اعتیاد را لمس و احساس کرده و تمامی تخریبها و آسیب های اعتیاد را می شناسد و این در حالی است که اگر راهنمایان ما در کنگره مدرک معتبر دانشگاهی داشته باشند کاملاٌ موضوع برعکس می شود و لازمه اینکار ایجاد دانشگاه کنگره ۶۰ است .
کنگره ۶۰ در کشور خودمان در حال حاضربیشتر از  صد هزار عضو دارد و این آمار به جز خانواده ها است ،که این جمعیت خودش دریای عظیمی است ،پس وقت آن رسیده است تا کنگره ۶۰   را به خارج از مرزهای کشورمان معرفی کنیم وبه اهداف عظیم کنگره ۶۰  که کمک به دیگر انسانها و  احیای آنهاست نزدیکتر شویم .
ما احتیاج داریم به اینکه نیروهایی که در کنگره۶۰  رهاو درمان می شوند در زمینه دانش اعتیاد پرورش یابند و به گفته جناب مهندس دژاکام اشخاصی باشند که دانایی و علم   و راه و روش اعتیاد را بدانند.چه اشکالی دارد این اشخاص با آموزش گرفتن و دریافت مدرک از دانشگاه به کشورهای دیگر بروند و یا از کشورهای دیگر به ایران بیایند و دانش کنگره ۶۰ دنیا را در بربگیرد .چرا نباید تخصص اعتیاد نباشد تا خانواده های که به واسطه مواد مخدر و اعتیاد از بین رفته و آسیب دیده اند ،به درمان و سلامتی و آسایش برسند .
به گفته جناب مهندس دژاکام ما منابع علمی کنگره را داریم ،پول داریم ،نیروی انسانی داریم ،تنها چیزی که کم داریم دانشگاه است.
و در پایان باید بگوییم .
همه ما کسانی هستیم که در کنگره به وسیله دانش کنگره رها شدیم و به درمان رسیدم و آرامش و آسایش به خانواده های تک تک ما بازگشت .کمک کردن به کنگره کمک به خودمان است ،قدم برداشتن در مسیر کنگره یعنی قدم برداشتن در مسیر ارزشها و تعالی و این وظیفه مهم همه ماست که در این راه قدم برداریم .
از اینکه به حرفهایی من گوش دادید خیلی ممنون و سپاسگزارم.

تهیه و تایپ :مسافر مهدی 
عکاس :مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,اعتیاد ,دانشگاه ,جناب ,جلسه ,داریم ,جناب مهندس ,و این ,است که ,در کنگره ,دانشگاه کنگره ,جناب مهندس دژاکام ,ایجاد دانشگاه کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Neville's blog dolsulisi غار هوپکا شماره 1 یار مهربان westcescatu lilistadi دانلود آهنگ جدید Antonio's notes pracribulsa خوشا مرغی