محل تبلیغات شما
استاد    جلسه:  مسافر قدرت  
نگهبان جلسه :  مسافر سعید 
دبیر    جلسه  :  مسافر شعیب 
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا از ایجنت و راهنمای لژیون چهارم و نگهبان برای انتخاب ایشان به عنوان استاد تشکر و قدردانی کردند.
وادی ها چیدمان بسیار خوبی دارند و هر وادی لازمه ئ شروع وادی بعدی است و ترتیب و توالی آن ها بسیار مهم است. وادی اول در مورد تفکر می باشد و در این وادی تفکر درست و صحیح  به ما آموزش داده می شود. و یاد می گیریم که تفکر یعنی حرکت از یک مجهول به معلوم.در وادی اول بعد از تفکر کردن یک فرد ممکن است به این نتیجه برسد که چه تخریب هایی برای خود ، خانواده و جامعه به بار آورده است. و چه فرصت هایی را از دست داده و درگیر افکار منفی شود  و از همه و حتی خداوند شاکی شود و به حس ناامیدی و پوچی برسد. به همین علت بعد از وادی اول که در مورد تفکر است در وادی دوم در مورد امید صحبت شود.
همانطور که می دانیم بزرگترین راه تخریب فرد ناامیدی و پوچی هست که از طریق افکار منفی به انسان می رسد. خوشبختانه وادی دوم پیام بسیار زیبایی دارد و به من می آموزد که هیچ مخلوقی از یک ه گرفته تا بزرگترین انسان ها بیهوده آفریده نشده اند و در طبیعت هر یک وظایف و نقش های خاصی دارند و با فلسفه ای درست خلق شده اند. وادی دوم به من امید می دهد که می توانم آینده ای روشن داشته باشم و از حالت پوچی و ناامیدی خارج شوم.
 لژیون خدمتگزار : لژیون چهارم

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,تفکر ,دوم ,یک ,استاد ,ها ,وادی دوم ,در مورد ,وادی اول ,و از ,مورد تفکر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسیقی دست نویس Kijk snel Nieuw voetbalshirt kopenTot 50% Korting ثبت شرکت - ثبت لوگو - ثبت برند لاتین ocurgalsei Cheap NFL Jerseys Sale With 60% Off. Free Shipping With 10 PCS! سایت تک مانگا مطالب گوناگون آخرین اخبار واطلاعات کتابخانه امام صادق(ع)بابانظر Lee's game