محل تبلیغات شما
استادجلسه:مسافر سهراب
نگهبان جلسه:مسافرقدرت
دبیرجلسه:مسافرحمیدرضا
خلاصه سخنان استاد.
استاددرابتدافرمودند:خداراشاکرم که دراین جایگاه قرارگرفتم تا خدمت کنم ازایجنت شعبه ونگهبان ومرزبان کشیک کمال تشکر رادارم .
من ابتدا از گذشته خودم میگویم که در اعماق تاریکیها وافسردگی و ناامیدی زندگی میکردم و احساس میکردم هیچ روزنه ای امیدی برای من وجود نداشت.همیشه از خداوند میخواستم راهی را جلوی پای من بگذارد،چرا که من تمام راهها را رفته بودم و نتیجه ای در بر نداشت .اما به لطف خداوند به واسطه دریافت پیامی از کنگره و ورود به آن به تدریج تاریکیها و تمامی ضد ارزشها و بیماریهای که داشتم را پشت سر گذاشتم و به درمان رسیدم.
استاد در ادامه گفتند:نعمت سلامتی بزرگترین هدیه ای است که کنگره به من داده است ،که در گذشته هیچ کس نتوانست این کمک را به من بکند ،که این یکی از کمکهای است که کنگره به من کرده که با هیچ زبانی قابل گفتن نیست و با هیچ کمکی قابل جبران نیست.اما با ورود به سفر دوم میشود به دو روش مادی و معنوی کمکهای کنگره را به مثال قطره در دریا جبران کرد مانند شرکت در مراسمات گلریزان ،حمایت از سبد،خدمت در جایگهاهای مختلف ،فراموش نکردن گذشته خویش وقدر دان بودن زحمات خدمتگذاران و راهنمایان و برخورد مناسب  و انتقال حس خوب با تازه واردین و سفر اولیها.
استاد در پایان فرمود:ازتمامی عزیزانی که در گذشته برای من زحمت کشیدند تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم تمامی سفر اولیها به رهایی برسند و این جایگاه را ترجمه کنند .ازاین که به حرفهای من گوش دادید سپاسگذارم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,گذشته ,سفر ,استاد ,ای ,خداوند ,به من ,کنگره به ,در گذشته ,است که ,که کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آذر فلز پایون پایگاه اطلاع رسانی کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرعشق آباد فروش عمده محصولات سلولزی بهداشتی hapsronfiche juimisithe vansfoncore killtingclamel دانلود رایگان فیلم webdotira هیوا شبکه