محل تبلیغات شما
استاد جلسه :مسافر سعید
نگهبان جلسه:مسافر جواد
دبیر جلسه:مسافر رامین
خلاصه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمودند:خداوند را شاکر هستم که در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم از ایجنت محترم شعبه ونگهبان کمال تشکر را دارم .من با یک حال خراب وارد کنگره شدم که غرق در ضد ارزشها بودم بخصوص مواد مخدر که آرامش را از زندگی من گرفته بود حتی با خودم هم کنار نمی آمدم وبا خودم میگفتم باید تا آخر عمر درد و رنج را تحمل کنم .
استاد در ادامه فرمودند:خدا را شکر که با کنگره آشنا شدم و کنگره مسیر درست زندگی را آرام آرام و به تدریج به من آموزش داد که در هیچ دانشگاه و آموزشگاهی این دروس مجانی و بدون هزینه به من آموزش داده نمیشود.و میتوان گفت کنگره در هر صورت به من خدمت میکند و وظیفه من رهجو ومسافر است که با درست سفر کردن و فرمانبرداری و شرکت در جلسات و لژیونها و حمایت از گلریزانهای سالیانه  و سبد حمایت کنم و این میسر نیست مگر اینکه من درست آموزش گرفته باشم و تغییر کرده باشم وگرنه معنای کمک وکمک کردن را درک نمیکنم.نکته بسیار مهم کاربردی کردن آموخته هاست در تمام سطوح زندگی و این هم میسر نیست مگر اینکه افکار واندیشه خود را تغییر داده باشم. 
استاد در پایان فرمودند:بدست آوردن شخصیت اجتماعی و تعادل در تمام سطوح زندگی و خارج شدن از جهنمی بنام اعتیاد که کوله باری از ناامیدی و ترس و منیت و.به دنبال داشت آیا میتوان برایش قیمت گذاشت. پس بیایم حرف را به عمل تبدیل کنیم و دست در دست هم سرزمینی به دور از هرگونه از مواد مخدر را داشته باشیم.
در این جلسه گل رهایی به مسافر آقا نصرت، برای ورود به سفر دوم  توسط ایجنت محترم شعبه اهداگردید.
ودر ادامه جلسه شاهد دریافت شال کمک راهنمای محترم اقا محمد رضا از دست ایجنت محترم شعبه و آغاز تشکیل لژیون وی بودیم .
مسافر محمد رضا بعد از دریافت شال کمک راهنمایی،از حس و حال زیبای خودش و روزهای اول ورود به کنگره 60 گفت،و بیان کرد این حال خوش را مدیون زحمات راهنمای خودش آقا مهرداد است و تا آخر عمر شاگرد و رهجوی ایشان باقی خواهد ماند.
مراسم انتخابات نگهبانی جلسات عمومی پنچ شنبه نیز ،  برگزار و مسافر محمد ثنایی با اخذ اکثریت آرا  به عنوان نگهبان 14 جلسه آینده انتخاب گردید.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,کنگره ,مسافر ,استاد ,زندگی ,محترم ,به من ,ایجنت محترم ,محترم شعبه ,جلسه مسافر ,من آموزش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

spamalaral روستای گواز neudarbigblowc Peggy's page startuvipac tyticahou Diane's style litdilika amini-karateh cafeketabearsham