محل تبلیغات شما
استاد جلسه:  مسافر عباس
نگهبان جلسه:مسافر فرشید 
دبیر موقت :  مسافر شعیب
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا گفتند : خداوند را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم تا  به خودم خدمت کنم و آموزش بگیرم.
قبل از هرچیز این هفته را به بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام و سرکار خانم آنی،مرزبانان گرامی و ایجنت محترم آقا مهرداد عزیز و تمام اعضاء تبریک گفتند.
استاد گفتند کنگره تنها جای است که روی این کره خاکی می تواند اعتیاد را درمان کند، اگر کنگره نبود من عباس معلوم نبود حالا کجا بودم ،آیا زنده بودم و یا خیر.

خدا را شاکرم که در زمان حیات مهندس با کنگره آشنا شدم،امروز زاد روز تمام اعضاء کنگره هست.
کنگره در کرمانشاه توسط آقا مهرداد بنا شد،که سعادت داشتم خدمت آقا مهرداد برسم ،آن زمان در پارک شرقی لژیون برقرار می شد چون ساختمانی نداشتیم در سرمای پارک شرقی لژیون با سختی های زیادی برگزار می شد اگر تازه واردی می آمد باید داخل ماشین یکی از اعضاء مشاوره می شد، تا وقتی خدا کمک کرد و به یک حسینیه رفتیم و از آنجا لژیون برگزار می شد و آنجا هم مشکلاتی وجود داشت اما با عشقی که بین اعضاء بود لژیون با انرژی خاصی برگزار می شد،ما از هیچ ارگانی  کمک مالی نگرفتیم .
بعد از مدت یک سال حسینیه را ترک کردیم  و بعد به این مکان آمدیم  که یک خرابه واقعی بود،اما با ساکنین آباد  که داشت و شروع خدمات و زحمات فراوان تبدیل به یک مکان آباد و سالم شد،که همگی اینها با درایت و صبوری آقا مهرداد شروع شد.
این راهم بگویم روزی که تعمیرات این ساختمان را شروع کردیم تمام مبلغ نقدی ما 0 هزار تومان بود،همه با ترس و استرس به ساختمان نگاه می کردیم اما آقا مهرداد با برد باری و آموزش های که در کنگره گرفته بودند همه ما را دلگرم و تشویق به ادامه راه می کردند،ایشان همیشه یک حرف را می گفت که درست می شود،چون کار ما در مسیر ارزشها و صراط مستقیم هست حتما درست می شود.
و  نتیجه آن همه زحمت ایشان این شد که امروز ما در یک شعبه آباد هستیم و شاهد رهایی های فراوان و مسیر درست و زیبای کنگره 60 .
از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.
تهیه و تایپ :مسافر پیام 
ویرایش و عکاس : مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,یک ,مهرداد ,آقا ,مسافر ,اعضاء ,آقا مهرداد ,که در ,می شد ,برگزار می ,پارک شرقی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شایان سیستم جهرم puffgiperva پایگاه ویژه بسیج سلمان کن سانگستان همسفران نمایندگی شمس شادی شبانه kabcchanfiola James's site delgedisbi widrapadun