محل تبلیغات شما
اسـتاد جلسه :  مسافر  حسین
نگهبان جلسه : مسافر منصور
دبیـــر جلسه : مسافر   احسان
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا از ایجنت محترم و نگهبان جلسه و مرزبانان گرامی تشکر و قدردانی کردند که در این جایگاه قرار گرفتند.
ایشان فرمودند که وادی چهارم می خواهد به من بگوید که یک سری از مسئولیتها از طرف خداوند است و در قبال آن یک سری مسئولیتها هم انسان در قبال خداوند دارد و انسان در قبال نعمتهایی که خداوند در اختیارش قرار داده است مسئولیت دارد . در کنگره 60 هم همین طور است و یک سری از مسئولیتها بر عهده رهجو و یک سری مسئولیتها بر عهده راهنماست و همیشه مسئولیتها دو طرفه است و راهنما وظیفه دارد به رهجو آموزش دهد و رهجو هم وظیفه دارد که گوش به فرمان راهنما باشد و باید این را یاد بگیرد که در مسائل حیاتی مسئولیت را به خداوند واگذار کردن کاری است بس بیهوده و اینکه مشخص نمی شود ما در کجای کار قرار گرفته ایم .
در ادامه جشن آزاد مردی مسافر آرش از لژیون اول نمایندگی کرمانشاه به استاد راهنمایی مسافر مهرداد . . .
اگر بخواهم در مورد آقا آرش بگویم ایشان بیش از هر کسی در قسمت ساخت و ساز خدمت کرده و این را همگی به خوبی درک می کنیم . ساختمانی که اکنون همه شما عزیزان در آن حضور دارید ، بنایی ، سنگ کاری و نازک کاری آن را آقا آرش انجام داده است . ایشان هم چنین جزء لژیون سردار بوده و در جایگاه کمک راهنمای مسافرین تازه وارد در حال خدمت کردن است و امیدوارم هر چه زود تر شال خوش رنگ کمک راهنمایی را گردن ایشان ببینیم و شاهد موفقیتهای بیشتر آقا آرش باشیم .
از اینکه به صحبتهای من گوش دادید ممنون و سپاسگزارم .
عکاس :مسافر پیام 
تهیه و تایپ :مسافر رضا 
تنظیم :مسافر مهدی 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

مسافر ,جلسه ,مسئولیتها ,خداوند ,هم ,آرش ,است و ,یک سری ,آقا آرش ,در قبال ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور مسافرتی | تور ارزان و لحظه آخری | کلبه گردشگری کمی تامل تئاتر تبرستان آت‍ـــِنـــÃthenaــا sentioplatem gratpofeadick Dream Truck سایت شهدای کامیاران Ramiro's memory retivertmi