محل تبلیغات شما
استاد جلسه :مسافر همایون
نگهبان جلسه:مسافر مجتبی
دبیر جلسه :مسافر وحید
خلاصه سخنان استاد. 
استاد ابتدا خداوند را برای قرار گرفتن در جایگاه استادی سپاسگزار شدند و از ایجنت شعبه ، مرزبانان ، خدمتگزاران و نگهبان محترم جلسه برای انتخاب وی بعنوان استاد تشکر کردند.
استاد  این هفته زیبا را خدمت  سرکار خانم آنی اولین همسفر کنگره 60 و بنیان گذار محترم کنگره ۶۰ تبریک و تهنیت عرض نمودند و همچنین این هفته مهم رو به همسفران اعضای نمایندگی کرمانشاه تبریک گفتند و  اظهارامیدواری کردند که روز پنجشنبه  جشن زیبا و خوبی را در پیش رو داشته باشیم.
استاد در ادامه فرمودند : همسفر در زندگی وسفر من نقش بسیار به سزایی را داشت و واقعا به تمام معنا پر پروازم بود و از این بابت از او بسیار سپاسگذارم و باید اضافه کنم که،  افرادی که در دوره درمان همسفر آنهارا  همراهی می‌کند قطعا سفر خوبی خواهند داشت و اگر در طول سفرش مشکلی داشته، همسفر با دلداری دادن و دلجویی کردن پشتوانه او خواهد بود.
استاد در پایان فرمود:همسفر من در ابتدای سفرم برایش خیلی سخت بود به کنگره بیاید ودر جلسات شرکت کند،اما با گذشت مدتی از شروع سفر، که تغییرات را در من دید و متوجه بزرگی و تاثیرات آموزش کنگره 60 بر روی من شد ، بسیار به من کمک کرد و آمدن همسفرم به کنگره باعث تغییرات  اساسی در زندگیمان شد ، من تمام زحمات همسفرم را نباید فراموش کنم و احساس میکنم جشن هفته همسفر فرصت مناسبی است برای قدر دانی و سپاسگذاری من از ایشان از اینکه به صحبت های بنده توجه کردید کمال تشکر را دارم. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

همسفر ,جلسه ,استاد ,کنگره ,، ,هفته ,جلسه مسافر ,به کنگره ,استاد در ,و از ,داشت و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام برامام خمینی ، مرگبر منافق، مرگبررانگلیس ملعون، مرگبرامریکا، مرگبراسرائیل، مرگبرالسعودوهابی کفار اموزش تاتو با مدرک فنی حرفه ای نرم افزار برنامه نویسی پی ال سی PLC صبح صادق جامعه القرآن العالمیه و دارالتبلیغ حضرت امام حسین علیه السلام تاسیس 1387 تجزیه و تحلیل بازار سرمایه = مدیریت سرمایه گود نشینان فیتنس nocujage سئو