محل تبلیغات شما
استاد جلسه:مسافر فرهاد
نگهبان جلسه:مسافرقدرت
دبیرجلسه:مسافرحمیدرضا
استاددرابتدگفتند:خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم،تشکر میکنم از ایجنت شعبه نگهبان وتمامی زحمتکشان کنگره 60 که بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنند.
استاد درادامه راجع به دستور جلسه عنوان نمودند: هفته همسفر یکی از مهمترین دستور جلسات در کنگره 60 میباشد، چون اعضای خانواده نقش بسیار مهمی در درمان اعتیاد می توانند داشته باشند، لذا لازم و ضروری است که دوستان در ابتدای ورود به کنگره با همسفر  خود در جلسات شرکت کنند و بهترین انتخاب برای من که متاهل هستم همسرم و برای شخصی که مجرد است پدر ،مادر،برادر و یا خواهر بهترین گزینه ها هستند.
درکنگره هر کس نسبت به جایگاهی که دارد وظایفی هم دارد وهمسفر شخصی است که سابقه اعتیاد نداشته و برای رهایی مسافرش از بند مواد مخدر در جلسات عمومی شرکت و همچنین برای تعالی اهداف کنگره60 تلاش می نماید.
حضور همسفر در جلسات و گرفتن آموزش بال پروازی است برای من مسافر،یکی از اهداف کنگره 60 آموزش خود همسفران است به اینصورت که پا به پای مسافر خود آموزش میگیرند و این یعنی درمان طبق اصول و قوانین کنگره و این آموزش را در خارج از کنگره و زندگی خود به اجرا در می آورند و محیط خانوادگی شکل و بوی تازه به خود می گیرد و این همان لطف پروردگار است که هر انسانی که در مسیر درست قدم بر دارد نتیجه اش  همان آسایش و آرامشی است که سالها آرزویش را داشتیم و این از معجزات کنگره 60 میباشد.
استاد در پایان تشکر و قدر دانی کرد از تمامی همسفرانی که در تمام سختی ها و دشواریها در کنار مسافر خود ایستادگی کردند و صبر را پیشه راه خود کردند و نتیجه درمان را با تمام وجود احساس کردند، آرامشی که آرزوی هر انسانی است وچه زیباست که این قدردانی را با یک هدیه به پاس احترام تقدیم کنیم به همسفرانمان و آقای مهندس دژاکام دراین خصوص تاکید ویژه ای دارند و هرساله در تمامی شعبات کنگره هفته همسفر  را در کنار خانواده جشن میگیریم.
امیدوارم همه دوستان از این فرصت خوب برای قدردانی از همسفرانشان استفاده کنند و به شایستگی در این جشن خجسته شرکت کنند. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,جلسه ,آموزش ,جلسات ,شرکت ,درمان ,و این ,کنگره 60 ,است که ,در جلسات ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محیط زیست همسفران لژیون هیجدهم بچگی terccasttefin کد شکلاتی combersjida inrenafrie firmrasoni Wonderland Basketball Trikots NBA|NBA Trikots Kaufen|NBA Shop Deutschland