محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر محمد رضا
نگهبان جلسه : مسافر سهراب
دبیر     جلسه : مسافر فرهاد

خلاصه سخنان استاد.

با شکر خدا و تشکر از همه خدمتگزاران کنگره 60 این هفنه قشنگ رو به همه ی عزیزانی که در قسمت سایت خدمت می کنند تبریک عرض می کنم.

به قول جناب مهندس دژاکام خدمتگزاران قسمت سایت افرادی هستند که چراغ خاموش خدمت می کنند و خادمین خاموش هستند و بابت تمام زحماتی که در این قسمت می کشند کمال تشکر را دارم.

من به عنوان یک شخص کنگره ای باید طریقه استفاده از فضای مجازی را بلد باشم و کسانی که تا نیمه شب در فضای مجازی در حال وب گردی هستند و تا ظهر روز بعد می خوابند یقینا کنگره ای نیستند بنابراین باید این هنر را داشته باشیم که بتوانیم در زمان مناسب از فضای مجازی استفاده کنیم و هر سایتی را نباید بازدید کرد و هر جایی را نباید رفت و یک مسافر باید از سایتی استفاده کند که بتواند آموزش بگیرد که سایت کنگره 60 بهترین بستر برای آموزش گرفتن در مسیر درمان و رهایی است .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,سایت ,استفاده ,مسافر ,جلسه ,فضای ,فضای مجازی ,کنگره 60 ,هستند و ,از فضای ,استفاده کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pracribulsa الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم هی فیلم وب مسافر مجید شیروی Donald's site leomeaboggting زراعت، علوم و تکنولوژی بذر، فیزیولوژی گیاهی نیازمندی های روز Raul's notes آموزش قانون جذب