محل تبلیغات شما
استاد  جلسه :   مسافر فیروز
نگهبان جلسه :  مسافر سهراب 
دبیر    جلسه :  مسافر فرهاد

استاد در ابتدا خداوند را شاکر و سپاسگزار بوده که برای اولین بار این جایگاه را تجربه کرده و در این جایگاه آموزش می‌گیرند. همچنین ایشان از ایجنت محترم ، راهنمای محترمشان و تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰ کرمانشاه تشکر و قدردانی کردند.

کتاب چهارده مقاله یک نوشتار علمی است ، این کتاب حاصل بیست سال تلاش و پشتکار جناب مهندس دژاکام در زمینه درمان اعتیاد به مواد مخدر می‌باشد که مسائل مختلف درمان اعتیاد را به زبانی ساده بیان می‌کند . به قول آقای خدامی کتاب چهارده مقاله ذبح اعتیاد است یعنی سر اعتیاد را می برد و هرکس این کتاب را مطالعه کند میتواند آشنایی کاملی با مسئله مواد مخدر و چگونگی حالات یک مصرف کننده و درمان آن پیدا کند.
آقای مهندس در این کتاب به مثلث در مان اعتیاد که شامل سه ضلع : جسم ، روان و جهانبینی است اشاره دارد و  و اختلالات آشکار و پنهان یک مصرف کننده هنگام قطع مصرف مواد مخدر را بیان می کند.

استاد در ادامه فرمودند:
علم پیچیده نیست و درمان اعتیاد بر پایه ی دانستن صورت مسئله اعتیاد بنا نهاده شده است. شاهکار جناب مهندس در مقاله سوم می‌باشد که موضوع سم نزدائی را بیان نمودند و روش درمان تدریجی مواد مخدر را ایالات متحده و چندین کشور دیگر پذیرفته اند.

ایشان در سخنرانی دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان در ابتدای معرفی خودشان بیان داشتند من خودم هم دردم و هم درمان ، من خود اعتیاد هستم و طی چندین سال اعتیاد را با گوشت ، پوست و استخوانم لمس کرده ام .
 مقالات این کتاب طی مدت بیست سال همانند یک سند محکم و بدون نقض است که ثمره آن رهایی و درمان ده ها هزار نفر در کنگره ۶۰ و بازگشت آنان به کانون گرم خانواده و جامعه است.

استاد در پایان به نقل از  استاد امین دژاکام بیان نمودند : شادی حقیقی در این نیست که تنها خود بدرخشی بلکه بایستی به دیگران هم یاری برسانی.
مطالب این کتاب به حدی ساده ، روان و پربار است که همه اقشار  جامعه با هر میزان سوادی ، قادر به درک مطالب آن هستند. اما مجال باز گویی همه مطالب آن نیست ، بنابراین مطالعه این کتاب ارزشمند و سایر نشریات کنگره ۶۰ برای همه دوستان لازم و ضروری است. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

اعتیاد ,کتاب ,درمان ,، ,جلسه ,  ,این کتاب ,مواد مخدر ,کنگره ۶۰ ,و درمان ,در این ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Calvin's collection وِرنــــدا tencamisre بزرگ ترین وب سایت کلیپ bunbovicen riarefsoji White life♡ kotton_kandy sautebustlo موسسه آموزش عالی چاوش