محل تبلیغات شما
استاد   جلسه :      مسافر شعیب 
نگهبان جلسه :مسافر حمید رضا 
دبیر     جلسه :       مسافر مهدی 
خلاصه سخنان استاد .
ایشان در ابتدا گفتند : خداوند را شاکرم  و از ایجنت محترم شعبه و مرزبانان گرامی و تمامی خدمتگزاران شعبه بابت قرار گرفتن در این جایگاه  تشکر و قدر دانی می کنم.
هنگامی که وارد کنگره شدم یک شخص مصرف کننده بودم با حال خیلی بد و یک دیدگاه کاملا افیونی .اما رفته رفته با گذشت زمان و دریافت آموزشها از سمت کنگره و راهنمای خودم دیدگاه من نسبت به خیلی از مسائل تغییر کرد و آموزش گرفتم که چگونه با هر مسئله ای برخورد کنم .
یکی از این قبیل مسائل ،ورزش است .قبل از شروع به مصرف مواد مخدر دید من فقط برنده شدن و جایزه و کسب مدال بود و با وجود اینکه منیت فراوانی داشتم و برخوردم از لحاظ اخلاقی با دیگران مناسب  نبود ،رفته رفته از میادین ورزشی دور شدم و هنگامی که بعد از گذشت سالیان قصد بازگشت به ورزش را داشتم شروع کردم به مصرف مواد مخدر به عنوان دوپینگ کردن و همین امر نقطه شروع اعتیاد به مواد مخدر بود .
استاد در ادامه گفتند:اما زمانی که برای اولین بار وارد عرصه ورزش پارک شرقی کرمانشاه شدم با مطالب تازه ای روبه شدم و آموزش گرفتم دیدگاه درست این است که یا می بریم یا آموزش می گیریم و یاد گرفتم در هر زمین ورزشی باید مطیع قوانین و فرمانبردار باشم و به هیچ کس بی احترامی نکنم و به هیچ عنوان وارد حاشیه نشوم و بدون حاشیه و با حس و حال خوب وارد زمین بازی شوم .
در پایان استاد خاطر نشان شدند:یک مطلب دیگر که در مورد سفر اولیها باید بگویم این است که همان گونه که لژیون و جلسه نقش مکمل همدیگر رادارند،ورزش هم نقش مکمل درمان شخص مسافر سفر اولی را دارد که حتما باید با صلاح دید راهنمای محترم باشد .
از اینکه به صحبتهای من گوش دادید خیلی ممنونم.
عکاس :مسافر مهدی 
تنظیم و تایپ :مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

,مسافر ,جلسه ,شدم ,خیلی ,دیدگاه ,    ,مواد مخدر ,نقش مکمل ,هنگامی که ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

recuasilqui maumentjopal lyferesbio clereflema قیمت طلا و ارز امپریال . آی ار لاستیک فروشی داودآبادی پوکه معدنی سبکبار قروه 09182100012 lokeksiju bacbiesenga